Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
istanbul escort

GTA 5 Drift Modu

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

GTA 5 Drift Modu resmi bir GTA 5 modu değildir. Bu sebeple bu modu kullanırsanız eğer GTA 5’in orijinal versiyonuna sahipseniz oyun sunucularından banlanmanıza sebep olabilir. GTA 5 Drift Modu’nun kullanımından oluşabilecek herhangi bir problemde sorumluluk kullanıcıya aittir. GTA 5 Drift Modu’nu yüklemeden önce oyun dosyalarınızı yedeklemenizi öneririz.

GTA 5 Drift Modu eğer GTA 5’te araçlarınızla uçuk akrobatik hareketler yapmak isterseniz oldukça hoşunuza gidebilecek trainer türünde bir GTA 5 modu.

Tamamen ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirip kullanabileceğiniz bu mod sayesinde GTA 5’in ayarlarında gerçek zamanlı olarak değişiklikler yapabiliyor ve oyunlardaki araçların sürüş dinamiklerini çok daha zevkli hale getirebiliyorsunuz. GTA 5 Drift Modu’nu kullanarak araçların dilediğiniz miktarda yanlamasını sağalayabilirsiniz. Bunun yanında araçların süspansiyon ayarlarını değiştirebilir, yada fren gücünü değiştirebilirsiniz.

GTA 5 Drift Modu diğer GTA 5 modları ile karşılaştırıldığında çok daha kolay bir şekilde çalıştırılabiliyor ve oyunda aktifleştirilebiliyor. GTA 5 Drift Modu’nu kullanabilmek için GTA 5’in orijinal dosyalarında herhangi bir değişiklik yapmanız veya Open IV gibi mod yükleme araçları ile oyun dosyalarınızı modifiye etmeniz gerekmemekte. Sadece indireceğiniz arşiv dosyasını Winrar ile açın ve içerisindeki .exe uzantılı dosyayı oyun açıkken çalıştırarak yapmak istediğiniz değişiklikleri belirleyin. GTA 5 Drift Modu, GTA 5 çalışırken oyunun bellek sürecine müdahale ediyor ve bu süreçteki araç kullanma dinamiklerini sizin tercihlerinize göre değiştiriyor.

GTA 5 Drift Modu’nu oyun içerisinde aktifleştirmek için F5 tuşuna kullanabilir, devre dışı bırakmak için aynı tuşu kullanabilirsiniz.

GTA 5 Drift Modu YAPILAN YORUMLAR