Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
istanbul escort

GTA 5 PUBG Modu 1.0 indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Complex Control, Grand Theft Auto 5 için üretilmiş bir Battle Royale modudur.

PlayerUnknown’s Battledrounds, geçtiğimiz sene inanılmaz bir başarı yakalamış ve üst üste başarılar yakalayarak, adından bahsettirmeyi başarmıştı. Toplam ve anlık olmak üzere Steam üzerindeki bütün rekorları eline alan PUBG, yakaladığı başarıyla birçok oyunu peşinden sürüklemiş ve onlarca Battle Royale moduna sahip oyun piyasaya sürülmüştü. Bu oyunların arasında katılan son yapım ise GTA 5 oldu.

Complex Control adlı modla birlikte GTA 5 oyuncularının Battle Royale deneyimi yaşayacaklarının altı çizilirken, oyuncuların bilgisayar platformunda Complex Control’ü indirip kurmalarının GTA 5 PUBG modu için yeterli olacağı söylenenler arasında yerini aldı.

GTA 5 Battle Royale modu için uygulanması gerekenlerin oldukça basit olduğunu söyleyen yapımcılar, GTA 5 Mods adresinden modu bilgisayara indirdikten sonra oyun dosyalarının arasına atılmasıyla birlikte 70 kişilik Battle Royale modunun açılacağını dile getirdiler.

GTA 5 içerisinde 70 kişiyle birlikte gerçek bir PUBG deneyimi yaşamak için kesinlikle denenmesi gereken Complex Control’ü hemen yukarıdaki indir tuşuna basarak deneyebilirsiniz.

GTA 5 PUBG Modu 1.0 indir YAPILAN YORUMLAR