Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
istanbul escort

Netspeed İnternet İndirim Kodları 2021

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Netspeed de Taahhüt Yok, Sorun Yok! Daha önce Türk Telekom, Turknet gibi internet servis sağlayıcılarını kullanmış biri olarak alacağınız hizmet ve fiyat avantajı nedeniyle NetSpeed’e geçmek mantıklı geldi. Türk Telekom’dan daha iyi hizmet sağlayan ve nerdeyse yarı fiyatına hizmet veren Netspeed firması tercih sebebimdir. Türknet’te gibi çağrı merkezi sıkınıtısı çekmezsiniz. Netspeed de Çağrı Merkezini aramışsanız karşınıza bir muhatap çıkıyor. Üstelik tüm bunlar aşağıdaki indirim koduyla abonelik başlattığınızda aylık 68 lira’dan başlayan paket fiyatları ile. Netspeed Türkiye’nin en ekonomik Taahhütsüz, Kotasız, Adsl, Vdsl, Fiber Hızında İnternet Paketleri Limitsiz Yalın Adsl – Ev ve Ofis interneti, Sınırsız Adsl. Kampanya ve nasıl dahil olabileceğiniz hakkında detaylar aşağıda anlattık, daha fazla bilgi ve için müşteri hizmetlerini arayıp hemen öğrenebilirsiniz.

Benim kodumu kullanarak NetSpeed’e gelirseniz 12 ay boyunca 5 TL indirimli fatura ödersiniz.

NetSpeed Abone olurken Referans kodu : 27BQGH ile karşılıklı 12 ay boyunca 5 TL indirimden faydalanabiliriz. Yeni abone olurken müşteri temsilcisine Referans kodu : 27BQGH nu paylaşmanız dahilinde 12 ay boyunca karşılıklı 5 TL her ay faturadan düşülecektir.

Kampanya Şartları & Sıkça Sorulan Sorular

  • Bu kampanya,  aksi belirtilmedikçe başka indirim kampanyaları ile birleştirilemez.
  • Kampanyadan kazandığınız ilgili aya ait indirimleri kullanabilmeniz için sizin ve referansınızla abone olan arkadaşlarınızın fatura borcu olmaması gerekmemektedir.
  • Kazanılan indirimler bir sonraki fatura döneminde yansıtılır.
  • Kampanya 30.12.2021 tarihine kadar geçerlidir.

Bu Kampanya Nedir ve Nasıl Katılabilirsiniz?

Arkadaşını Getir Kampanyası, davet kodunuz ile referans olarak Netspeed’e kazandırdığınız her bir yeni abonelik için 12 aylık fatura dönemi boyunca hem sizin hem de arkadaşınızın her faturasında 5’er TL indirim hakkı kazanmanızı sağlayan bir kampanyadır.

Size özel referans kodunuz ile davet etmiş olduğunuz arkadaşınız davet kodunu abonelik başlatırken başvuru esnasında 444 0 217 Numaralı Başvuru Hattı üzerinden satış temsilcimize beyan etmesi veya web sitemiz üzerinde yer alan abone başvuru formunu doldururken “referans kodu” alanına sizin verdiğiniz kodu yazması yeterlidir.

Arkadaşını Getir Kampanyası detaylarını öğrenmek NetSpeed sitesine göz atabilirsiniz.Tıklayınız…

Netspeed İnternet İndirim Kodları 2021 BENZER İÇERİKLER
Netspeed İnternet İndirim Kodları 2021 YAPILAN YORUMLAR

  • OgretenAdam
    1 sene önce

    Haziran 2022 GÜNCEL NETSPEED İNDİRİM KODU; 27BQGH KULLANABİLİRSİNİZ.