Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
istanbul escort

Dead Space Türkçe Yama 2.0 indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Dead Space Türkçe Yama oldukça başarılı bir korku oyunu olan Dead Space için Oyunçeviri ekibi tarafından yapılmış Türkçe yamadır.

Dead Space, korku oyunları içinde sunduğu eğlenceli oynanış ve oyuncuyu saran ve diken üstünde oyunu oynamasını sağlayan atmosferi ile kendine has bir yer edinmiş bir oyundu. Oyunda Isaac Clarke adlı kahramanımızı kontrol ederek uzayın karanlık ve bize korku yaratacak sahneler sunan köşelerini ziyaret ediyorduk. Bu ıssız ortamlarda duyduğumuz sesler ve şahit olduğumuz görüntüler soğuk soğuk terlememize sebep oluyordu. Oyuncuyu korkutmak anlamında hayli başarılı olan Dead Space oyununa En İyi 10 Korku Oyunu değerlendirmemizde de yer vermiştik.

Gönüllü olarak iş yapan bir ekip olan Oyunçeviri tarafından sunulan bu yama ile Dead Space artık sizin için daha anlamlı hale gelecek. Yama oyundaki menüleri ve altyazıları tamamen Türkçe yapıyor ve oyunun hikayesini daha iyi anlamanıza ve oyun ile bütünleşmenize imkan veriyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz yama Türkçe karakter desteğine de sahip.

Dead Space Türkçe Yama 2.0 indir YAPILAN YORUMLAR