Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
istanbul escort

Outlast Türkçe Yama 2.00 indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Outlast Türkçe Yama eğer korku oyunu oynamayı tercih ediyorsanız oldukça hoşunuza gidecek bir yapım olan Outlast için Oyunçeviri ekibi tarafından yapılmış Türkçe yamadır.

Outlast’ta Miles Upshur adlı kahramanımızı yönetmekteyiz. Kahramanımız gizemli bir kaynaktan aldığı bir mesaj üzerine terkedilmiş bir akıl hastanesini ziyaret ederek bu hastanede gerçekleşen dehşet verici olayları keşfetmeye çalışıyor. Miles, yakın dövüşte çok da yetenekli olmadığı için oyun size zayıf olduğunuz hissiyatı vermektedir. Bu da çevrenizde olup bitenlerden ürkmeniz için size daha çok sebep sunuyor. Oyunda cep telefonumuzun ışığını kullanarak ıssız koridorlarda dehşet verici olaylar arkasındaki sır perdesini çözecek notları arıyoruz. Outlast için hazırlanan bu yama da bu notları tamamen Türkçe olarak okumamıza yardımcı oluyor.

Gönüllü bir ekip olan Oyunçeviri tarafından yapılan bu yama oyundaki menüleri, altyazıları ve oyun içinde keşfedeceğimiz notları tamamen Türkçe yapıyor ve oyunun hikayesini daha iyi anlamamıza olanak tanıyor. Eğer korku oyunlarını seviyorsanız ve Outlast’ı denemeyi düşünüyorsanız bu türkçe yamayı kaçırmayın.

Outlast Türkçe Yama 2.00 indir YAPILAN YORUMLAR